Sign in to follow this  
liviu42

Cerere Helper Nubby13

2 posts in this topic

Nick:Nubby13

Cea mai mare realizare pe Gaming-Zone:Lider factiune Taxi LS

 

De ce crezi ca meriti helper?:Eu cred ca merit helper deoarece am habar ce inseamna sa ajuti player sa fi activ si respectos.

Cate ore acorzi acestui joc?:vreo 8ore pe zi

Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Am de gand sa ajut player la nevoie si sa fac serverul sa ajunga printre cele de top.

Cu ce esti diferit de alti player?:Nu sunt diferit cu nimic, dupa parerea mea toti suntem egali.

 

Ai fost banat vreodata pe Gaming-Zone?:Nu

Ai primit vreodata warn sau jail?:Nu

 

Varsta reala:11ani

Ce alte jocuri joci?:metin2, minecraft, warface , tf2

De ce iti place sa joci samp?:Pentru ca ma simt bine...

Ce vei face dupa terminarea liceului?:Habar n-am sunt abea clasa a 6-a.

 

Daca un player te intreaba cum face skill rob , ce ii raspunzi?:La fiecare payday primesti cate 1 skill rob

Daca un player te intreaba cum isi face jobul la trucker , ce ii raspunzi?: Trebuie sa-ti iei un tir , te duci in checkpoint si acolo iti alegi o misiune.

Daca un player te intreaba cum aplica in factiunea FBI ce ii raspunzi?:Aplicatiile se fac pe forum dar , intai contacteaza liderul pentru a vedea daca cererile sunt deschise.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

*Daca un player te intreaba cum face skill rob , ce ii raspunzi?:La fiecare payday primesti cate 1 skill rob??? (Skill rob este cand un jucator da rob de mai multe ori)

* Daca un player te intreaba cum isi face jobul la trucker , ce ii raspunzi?: Trebuie sa-ti iei un tir , te duci in checkpoint si acolo iti alegi o misiune. (/jobs -> Trucker)

 

:acceptat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this