Sign in to follow this  
An3T54.

Discutii Generale

54 posts in this topic

Aici vom discuta noi, cei din staff, in legatura cu forumul si cu gradele voastre.


 


Tr0Y, vreau sa-ti spun ca de pe 04.08.2016 pana pe 08.08.2016 voi fii inactiv pentru ca plec la mare, dar voi incerca sa mai intru de la bar/terasa daca prind wifi.


Share this post


Link to post
Share on other sites

Distractie placuta :);)

Mersi. :*

 

ON: As dorii sa vad mai multa activitate din partea moderatorilor si global moderatorilor actuali. Pentru inactivitate il am in vizor pe killeRs, care este de vre-o 2-3 saptamani in comunitate si a facut 52 posturi, iar NoName, care este moderator si este de cateva zile in comunitate, a facut 58 posturi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau sa va spun ca in decursul zilei de astazi, 11.08.2016, Globalul Moderator killeRs a fost retrogradat la functia de Moderator din cauza lipsei de seriozitate si superioritatii 

Cand spun superioritate, ma refer la faptul ca el se crede un mare zeu, de parca el ar fii fost fondatorul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca fac 350-500 posturi imi iau Admin??

nop

 

Vreau sa va spun ca am auzit de la surse necunoscute ca liviu42 sta pe serverul lui Zariza (adminul pe care l-am banat). Daca aflati informatii, va rog sa ne spuneti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De unde si pana unde am avut eu owner pe sv lu' Zariza?

Am intrat o singura data pe sv lui si atunci am stat 5min ca dupa mi-a dat rangeban pe motiv: reclama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te cred Liviu. Zariza a intrat pe sv la noi si ii injura pe Trafy si Troy. Si tot îmi zicea să intru că cică îmi dă admin 8 si mai stiu eu ce. Eu i-am dat mute din cauza asta dar tot nu înceta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai are CS 1.6 legături cu forumul. Aici admini trebuie să știe anunțurile în legătură cu sv și chestii de astea.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this