Sign in to follow this  
Razer

Cerere Helper Razer

2 posts in this topic

Nick pe server:Razer
Cea mai mare realizare pe RPG Romania:Nu am nicio realizare.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Nu am mai fost in factiune.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Nu am mai fost in factiune.

De ce crezi ca meriti helper:Eu cred ca merit helper deoarece am experienta si imi place sa ajut playeri.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:3-4 ore.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Sa ajut toit playeri care au nevoie de ajutor.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Asta eu nu pot sa va spun.Doar playeri pot spune asta.

Ai fost banat vreodata pe RPG.Romania? Daca da, specifica toate banurile:Nu.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu.

Varsta reala:am 16 ani.
Ce alte jocuri joci?:cs 1.6
De ce iti place sa joci samp?:Deoarece este un joc pe placul meu.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Voi merge la o facultate.

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Pentru a face skill la rob trebuie sa dai /rob de mail multe ori.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:Pentru a lua jobul de trucker tasteaza comanda /jobs aleg jobul, urmeaza cp si cand ai ajuns dai /getjob.
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:Pentru a aplica in FBI verifica daca aplicatile sunt deschise si daca sunt deschise te duci pe forum la sectiunea factiuni, dai fbi si acolo  faci o cerere dupa modelul facut de lider. Trebuie sa ai level 7 pentru a intra intr-un departament.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acceptat !

 

 

                                                                           TOPIC CLOSED

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this