Sign in to follow this  
MrBloo

Cerere Leader - MrBloo - Hitman Agency

2 posts in this topic


Nickname pe server: MrBloo
Ore jucate: 0.
De cat timp joci pe server: De aproximativ 5 minute.

In ce factiune vrei sa intri?: Hitman Agency.

Varsta reala: 15 ani.
Ce alte jocuri mai joci?: League of Legendes si CS:GO.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Dupa terminarea liceului am de gand sa fac o facultate sportiva si sa ajung fotbalist.

Cea mai mare realizare pe server: Nu am deocamdata nici o realizare.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Nu pot spune ca sunt peste ceilalti leaderi/aplicanti, dar am cei 7 ani de acasa si un limbaj gramatical destul de bun.
Ai citit regulamentul liderilor?: Da, am citit regulamentul leaderilor.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): Deocamdata nu am avut o factiune pe acest server.
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: Deocamdata nu am avut o factiune pe acest server.
Ce te deranjeaza cel mai mult la server?: Nu ma deranjeaza nimic la server, este ok asa cum este.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece am cei 7 ani de acasa, sunt serios, organizat si nu in ultimul rand, am un limbaj gramatical decent.

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?: Nu am fost intr-o mafie.
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?: Nu am fost intr-un departament.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?:  Nu am fost intr-o factiune pasnica.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this