Sign in to follow this  
An3T54.

Cerere Lider N.R.

2 posts in this topic

Nickname pe server:  An3T54.
Ore jucate: Deocamdata nu am multe ore jucate, dar le voi face cu timpul, promit :)
De cat timp joci pe server: De cand s-a deschis (de a doua zi)

In ce factiune vrei sa intri?: Vreau sa fiu Lider N.R.

Varsta reala: Am varsta de 15 ani.
Ce alte jocuri mai joci?: Mai joc uneori Metin2, LoL, Cs1.6 CS:GO, Euro Truck Simulator, 60 Seconds
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Ma gandesc sa imi iau o slujba, vad eu :)

Cea mai mare realizare pe server: Deocamdata nu prea am mari realizari pe server.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri:  Daca ma veti alege pe mine lider si nu pe altcineva, eu voi face ca aceasta factiune sa fie una ordonata, cu membrii experimentati si fara noobi.
Ai citit regulamentul liderilor?: Nu, dar il voi citi dupa ce fac cererea.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): Nu am intrat pe serverul acesta in vre-o factiune
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?:  Se repeta raspunsul de la intrebarea anterioara.
Ce te deranjeaza cel mai mult la server?: Deocamdata nimic. Imi place.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:  Fiindca in aceasta factiune ma descurc eu cel mai bine. Am avut rank 5 pe rpg2 b-zone.

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?: Se repeta raspunsul de la o intrebare de mai sus
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?:  Idem mai sus
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?:  Idem mai sus.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this