Sign in to follow this  
CristiiaN

Cerere lider- Paramedic.

2 posts in this topic

Nickname pe server:  CristiiaN
Ore jucate:  Momentan am 0 ore jucate.
De cat timp joci pe server:  Abea ce m-am apucat.

In ce factiune vrei sa intri?: Momentan mi-am dorit sa intru in F.B.I, unde am si intrat.

Varsta reala: Am frumoasa varsta de 16 ani.
Ce alte jocuri mai joci?: Joc Counter Strike: Global Offensive si League of Legends.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Voi incepe sa lucrez.

Cea mai mare realizare pe server:  Cea mai mare realizare a mea este ca am primit functia de Sublider in F.B.I.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri:  Sa fac o factiune respectata, una frumoasa, care unde vei aplica sa fii mandru ca aplici.
Ai citit regulamentul liderilor?:  Da, l-am citit si l-am retinut.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut):  Rank 6 in F.B.I unde am intrat azi.
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: Factiunea unde am intrat acum este prima.
Ce te deranjeaza cel mai mult la server?:  Nimic, totul este frumos, un Game-Mode unic unde te face fericit sate joci.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:  Cred ca ma voi descurca in functia de lider deoarece am tot timpul sa ma ocup de factiune, stiu bine regulamentul si nu cred ca o voi da in bara.

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?:  Nu am mai fost intr-o mafie pana acum. Despre mafii am o poarere buna, eu nu prea ma ocup cu ele, ele sunt frumoase in sensul lor, dar trebuie descoperite.
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?:  Cel mai mult am stat in departamentul in care sunt membru acum, F.B.I. Departementele au o ocupatie frumoasa, dar niciodata ca si paramedicii.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?:  Nu am mai fost intr-o factiune pasnica pana la momentul de fata. Parerea mea despre ele este una foarte buna, au o ocupatie frumoasa, respectata pe server.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this