Sign in to follow this  
CristiiaN

Aplicatie Helper.

2 posts in this topic

Nick: CristiiaN
Nick-uri anterioare: Nu am avut un nume anterior.
Level: Detin level 5.
Limba natala: Vorbesc limba Romana.
Limbi straine cunoscute: Engleza.
Factiuni anterioare(rank): FBI rank 6.
Functii importante detinute(lider/helper/admin): Lider Paramedici.
Motivul pentru care ati parasit functia respectiva: Nu am parasit functia de lider.
Descriere personala(min 50 de cuvinte): Ma numesc Cristian, am varsta de 16 ani si locuiesc in judetul Caras-Severin. Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, calm, respectuos si amuzant, dar si serios cand e cazut. Imi place sa imi fac prieteni noi si sa ii ajut cand au nevoie de ceva. Nu ma bag in seama aiurea si sunt arogant cu cine merita. Nu imi plac persoanele mincinoase care te iau la "misto". Sportul meu preferat este fotbalul si il practic de 5 ani.
Povestea voastra pe Blue PlayTecuci(min 50 de cuvinte): Povestea mea de pe acest server este urmatoarea:

Intr-o zi cautam un server de samp pe care sa ma joc. Tot cautam, cautam, dar nu gaseam nimic. La un momentdat am gasit acest server. Dupa ce mi-am facut cont am aflat ca liderul FBI este un prieten de-al meu. Am intrat la el in factiune cu Rank 6, apoi am primit functia de lider ai paramedicilor.
*Poza cu /stats: http://imgur.com/a/7cut9
De ce doresti sa devii helper(min 50 de cuvinte)?: Imi doresc sa devin helper deoarece stiu bine cu ce se ocupa acesta, am destul timp sa ma ocup de functie si mi-ar placea o astfel de functie. Functia de helper este o functie respectata, eu imi doresc sa fac ca toti playerii ce pun intrabari pe[/n] sa primeasca un raspuns de la mine care sa-l inteleaga si sa fie mandru ca a primit un raspuns corect gramatical. 

 Cu ce crezi tu ca se ocupa un helper?(min 20 de cuvinte): Un Helper se ocupa cu ajutarea playerilor care nu stiu un lucru anume ce apartine de server, iar helperul ii raspunde cat mai complex si corect gramatical.
Cum te intelegi cu actualul staff de pe Blue.PlayTecuci.Ro? Admini si helperi(trebuie sa precizezi adminii si helperii actuali ai server-ului). : Ma inteleg foarte bine cu:

1. CoSMy.BELEAUA

2. ViorelVio

3. sTyLe[]

4. liviu42

5. MrBloo

6. RoyalSS

7. An3T54.

8. Mortixe

9. Tr0YB0Y

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this