Sign in to follow this  
NightAlex

NightAlex-4 ora.

3 posts in this topic

Nickname pe server: NightAlex

Ore jucate: Deoarece serverul este nou am doar 4 ore,dar voi creste in ore foarte repede.

De cat timp joci pe server:Pe server joc de cand sa deschis.

Varsta reala:Am vârstă de 14 ani.

Ce alte jocuri mai joc?:Cs 1.6 .

Ce vei face dupa terminarea liceului?:Nu stiu inca.

Cea mai mare realizare pe PlayTecuci: Cea mai mare realizare a fost cand am ajuns Helper.

Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa fac cea mai buna si mai unita factiune de pe server.

Ai citit regulamentul liderilor?: Da.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecu): LSPD - rank 6 - 150 zile.

Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: Am stat 150 zile si am părăsit factiunea pentru ca am vrut sa incerc si alte experienta.

Ce te deranjeaza cel mai mult la PlayTecuci: Nimic,cred ca este un server foarte frumos.

De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece am capacitate,vointa si stiu sa îmi

 

(!) Specifica toate ban-urile primite. Omiterea de ban-uri poate duce la pierderea functiei + 100FP daca vei primi functie si se va dovedi ca ai scris informatii false in aplicatie.

Ai fost banat vreodata ? De ce?: Nu.

 

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?:Im mafie am stat 100 zile,am avut o părere buna.

Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?: In departament am stat 150 zile.Nu am o părere anum.

 

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?: Am stat 150 zile,am avut multe parerea buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this