Sign in to follow this  
DarkJok3r2

cerere leaderFBI DarkJok3r

1 post in this topic

Nickname pe server: DarkJok3r
Ore jucate: 1
De cat timp joci pe server: de ieri

Varsta reala:16
Ce alte jocuri mai joci?: nici unul
Ce vei face dupa terminarea liceului?:As vrea sa iau un loc de munca si sa ma mut singur sau cu un prieten

Cea mai mare realizare pe iGaming: promovare helper
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: de a crea cea mai buna factiune de pe server
Ai citit regulamentul liderilor?: da
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): pe acest server nu am mai stat, pe alte server leader fbi 2 luni
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: nu imi aduc aminte
Ce te deranjeaza cel mai mult la iGaming?: nimica este un servr cool cu admini prietenosi
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: pentru ca am mai fost leader si mam descurcat

(!) Specifica toate ban-urile primite. Omiterea de ban-uri poate duce la pierderea functiei + 100FP daca vei primi functie si se va dovedi ca ai scris informatii false in aplicatie.
Ai fost banat vreodata iGaming? De ce?: nu

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?: nu am mai facut parte din mafi
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?: 2 luni 
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?: nu am mai facut parte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this