Sign in to follow this  
KosovoyOfficial

Cerere lider H.A. Kosovoy.

2 posts in this topic

Nick pe server: KosovoyOfficial

Ce alte jocuri mai joci: Cs:Go. Joc destul de rar.

Ce vei face dupa terminarea liceului?: Nu sunt la liceu inca.

 

Cea mai mare realizare: Sper ca va fi functia de lider, in rest nu am.

Ce ai de gand sa faci fata de alti lideri: Multe activitati cu factiunea.

Ai citit regulamentul liderilor?:Desigur.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): 
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: 
Ce te deranjeaza cel mai mult la iGaming?: Nimic, pana acum mi-se pare un server de succes.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru ca pe alt server am rank 5 in H.A si stiu "cu ce se mananca" ca sa zic asa.

(!) Specifica toate ban-urile primite. Omiterea de ban-uri poate duce la pierderea functiei + 100FP daca vei primi functie si se va dovedi ca ai scris informatii false in aplicatie.
Ai fost banat vreodata iGaming? De ce?: Nu am fost banat niciodata.

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?: Nu sunt multi player si nu ma pot pronunta.
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?: La fel ca in mafii.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?: Daca ar avea lideri ar fi de ajutor multe dintre ele.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick pe server: KosovoyOfficial

Ce alte jocuri mai joci: Cs:Go. Joc destul de rar.

Ce vei face dupa terminarea liceului?: Nu sunt la liceu inca.

 

Cea mai mare realizare: Sper ca va fi functia de lider, in rest nu am.

Ce ai de gand sa faci fata de alti lideri: Multe activitati cu factiunea.

Ai citit regulamentul liderilor?:Desigur.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): 

Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: 

Ce te deranjeaza cel mai mult la iGaming?: Nimic, pana acum mi-se pare un server de succes.

De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru ca pe alt server am rank 5 in H.A si stiu "cu ce se mananca" ca sa zic asa.

 

(!) Specifica toate ban-urile primite. Omiterea de ban-uri poate duce la pierderea functiei + 100FP daca vei primi functie si se va dovedi ca ai scris informatii false in aplicatie.

Ai fost banat vreodata iGaming? De ce?: Nu am fost banat niciodata.

 

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?: Nu sunt multi player si nu ma pot pronunta.

Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?: La fel ca in mafii.

Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?: Daca ar avea lideri ar fi de ajutor multe dintre ele.

 

Acceptat pentru teste!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this