Sign in to follow this  
Mihai_Ionut

Lider

2 posts in this topic

Nickname pe server: Mihai_Ionut
Ore jucate: 2
De cat timp joci pe server: de cand s-a deschis stiu sv
 
Varsta reala:17
Ce alte jocuri mai joc?:deocamdata niciun joc 
Ce vei face dupa terminarea liceului?: ma voi angaja
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: masina personala
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: sa mentin factiunea cat se poate de bine
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: ca imi doresc sa fiu leader
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?:  nimic
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: taxi si rank eram leader
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: rank 2 in grove street
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: pentru ca stiu comenzile si am mai fost leader
Link catre profilul pe panel: https://prnt.sc/ghbwtq

Ai fost banat vreodata? De ce?: nu

Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban): ajail

 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: sunt foarte tari si am stat 2 luni
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:sunt bune ..nu imi amintesca sa fi fost in una
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: foarte frumnos am fost leader la fbi 2 luni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick pe server: Pufike

Ore Jucate: 1

De cat timp joci pe server: de o zi

Varsta reala: 14 ani

Ce alte jocuri mai joc: CS:GO , LOL

Ce vei face dupa terminarea liceului? : Am sa merg la facultate.

Care este cea mai mare realizare de pe sv? : Cunostiintele

Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Am destul de multa experienta si consider ca pot sa conduc factiunea la un nivel mai superior deca un lider tipic.

De ce ai aplicat pentru functia de lider? : Pentru ca este o functie foarte frumoasa.

Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci? : Pana acum am dat de un admin care a facut glume prostesti legate de TW , atat.

In ce factiune ai stat cel mai mult timp , si ce rank ai avut? : HA , Rank 6

In ce factiune ai stat cel mai putin timp , si ce rank ai avut? : Taxi LS Rank 2

De ce crezi ca te vei descurca ca lider? : Am experienta necesara si am cei 7 ani de-acasa.

Link catre profilul pe panel: 

Ai fost banat vreodata? Nu

Ce sanctiuni ai? Nu am nici o sanctiune.

Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Mafiile sunt foarte bune pentru distractie , am stat 5 luni in mafie.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Factiunile pasnice sunt pentru persoanele care vor mai mult RolePlay , sunt foarte frumoase si ele. Nu am fost pana acum in factiune pasnica.
 
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: Departamentele sunt foarte complexe si frumoase , in special LSPD. Am stat 1 luna in LSPD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this