Sign in to follow this  
Flawless

[Cerere - Lider] School Instructors

1 post in this topic

Nickname pe server : Flawless.BOMBARUSA
Ore jucate: 1H, pe parcus voi face foarte multe ore. Interval -> 11:00 - 12:00, 14:00 - 16:00, 20:00 - 04:00, deci voi face multe ore.
De cat timp joci pe server: De astazi si imi place foarte mult, vreau sa ajut acest server sa devina foarte popular, oamenii care vin la mine pentru teste vreau sa fie multumiti, etc.
 
Varsta reala: 16 ani, experienta de 9 ani SA:MP
Ce alte jocuri mai joc?: CS:GO, Call of Duty, Zula, Black Squad, GTA V.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Voi da pentru Bac, daca-l i-au fac facultatea, masterul si ma angajez ca enginer.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Deocamdata nicio realizare, doresc sa ajung cat mai departe pe PCTecuci.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Vreau sa schimb parerile oamenilor despre Factiunea SI - School Instructors pentru ca este o pasnica foarte dezvoltata care este o principala pe server.
- Vreau ca si clientii mei sa fie multumiti, recrutez doar 14+, 0/3 greseli, probele teoretice si practica, SUNT SERIOS si RESPECT regulile, nu-mi recrutez oameni ne-experimentati, voi da aceste teste cu ei foarte serioase.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Vreau ca acest server sa aiba un Lider la School Instructors sa fie tot server-ul multumit, clientii multumiti, si Staff-ul multumit.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic, imi place foarte mult.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: School Instructors pe *-*one. R6 - 7 luni, iar R7 394 de zile.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: School Instructors San Fierro
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Respect regulile la sange, imi respect membrii, imi respect clientii si am experienta ca Lider.
Link catre profilul pe panel:
 

Ai fost banat vreodata? De ce?: Niciodata.

Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban): Nimic niciodata, imi place sa-mi vad de treaba mea.

 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Depinde, daca o mafie este respectata si foarte cunoscuta pe server isi merita locul, daca va ajunge vreodata, DEPINDE.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Foarte importante.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: Foarte importante.
 
AM O PROBLEMA: Am folosit comanda [/factions] pe server si am vazut ca exista un Leader la School Instructors ( SI ), dar nu exista o cerere de Leader adusa de acea persoana.
 
Multumesc anticipat, astept testele.
Edited by Flawless

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this