Sign in to follow this  
Andreios.

Aplicatie lider School Instructors.

1 post in this topic

Nickname pe server: AndRei.
Ore jucate: 3.
De cat timp joci pe server: 4 Ani.
 
Varsta reala:15.
Ce alte jocuri mai joc?:CS:GO si Minecraft uneori.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Nu m-am gandit la asta pana in acest moment, poate ma voi gandi , pe viitor.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Joc pe server de azi de dimineata , deci nu am realizari foarte mari , dar promit ca ma voi tine de acest server.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Test-ul va fi unul putin mai ''greu'' dar daca stii regulamentul , nu va fi greu.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Deoarece , am experienta , co lider taxi ls t4p si multe altele.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nu ma deranjeaza mai nimic la acest server, decat cand se da wipe...
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:Nu am mai fost intr-o factiune pe acest server.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece cred ca am timp-ul necesar si sunt potrivit pentru aceasta functie.
Link catre profilul pe panel:Nu exista panel
 

Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu, nu am fost niciodata banat

Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nup.

 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Am fost in mafie pe bugged , mafia nu e de mine , sunt paralizat pe tras.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Intr-o factiune pasnica , trebuie sa-ti faci raportul saptamanal cerut de liderul factiunii, in caz contrar la rank 1- uninvite - rank 2+FW.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Am o parere buna , am avut cel mai mult rank 2 pe un server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this