eTc[].

Cereri Paramedic

7 posts in this topic

Cererile pentru paramedic se pun aicea! Acesta este un exemplar : 

  • Nickname: 
  • Nick-uri anterioare: 
  • Varsta reala: 
  • Level-ul caracterului din joc: 
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 
  • Factiuni anterioare si rank-ul detinut in acestea: 
  • De ce ati parasit ultima factiune?:
  • De ce doresti sa intri in Paramedics? (Minim 10 de cuvinte): 
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (Fara /sleep): 
  • Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): 
  • Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: 
  • Esti capabil, in cazul in care va fi nevoie, sa lucrezi in echipa?: 
  • Cu ce se ocupa un medic ? (Minim 15 cuvinte): 
  • Alte precizari?: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Nickname: zDwarff
  • Nick-uri anterioare: Nu am nick-uri anterioare.
  • Varsta reala: Am vârsta de 14 ani.
  • Level-ul caracterului din joc: Am level 4.
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am primit niciun warn.
  • Factiuni anterioare si rank-ul detinut in acestea: Nu am un FH pe acest server.
  • De ce ati parasit ultima factiune?:Nu am fost in nicio factiune pe acest server.
  • De ce doresti sa intri in Paramedics? (Minim 10 de cuvinte): Deoarece mi se pare cea mai usoara factiune de pe samp si raportul se face usor,                                                           Cate ore acorzi jocului pe zi? (Fara /sleep): 3-4 ore pe zi,nu stiu cat timp pot aloca jocului in t impul scolii.
  • Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu mă aflu pe niciun blacklist.
  • Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da,sunt de acord.
  • Esti capabil, in cazul in care va fi nevoie, sa lucrezi in echipa?: Da,sunt capabil de acest lucru.
  • Cu ce se ocupa un medic ? (Minim 15 cuvinte): Sa dea heal jucatorul cu putina viata in schimbul unei sume de bani.
  • Alte precizari?: Nu mai am alte precizari.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, zDwarff said:
  • Nickname: zDwarff
  • Nick-uri anterioare: Nu am nick-uri anterioare.
  • Varsta reala: Am vârsta de 14 ani.
  • Level-ul caracterului din joc: Am level 4.
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am primit niciun warn.
  • Factiuni anterioare si rank-ul detinut in acestea: Nu am un FH pe acest server.
  • De ce ati parasit ultima factiune?:Nu am fost in nicio factiune pe acest server.
  • De ce doresti sa intri in Paramedics? (Minim 10 de cuvinte): Deoarece mi se pare cea mai usoara factiune de pe samp si raportul se face usor,                   Cate ore acorzi jocului pe zi? (Fara /sleep): 3-4 ore pe zi,nu stiu cat timp pot aloca jocului in t impul scolii.
  • Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu mă aflu pe niciun blacklist.
  • Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Da,sunt de acord.
  • Esti capabil, in cazul in care va fi nevoie, sa lucrezi in echipa?: Da,sunt capabil de acest lucru.
  • Cu ce se ocupa un medic ? (Minim 15 cuvinte): Sa dea heal jucatorul cu putina viata in schimbul unei sume de bani.
  • Alte precizari?: Nu mai am alte precizari.

 

Edited by zDwarff

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Nickname: Criminalle
  • Nick-uri anterioare: N-am avut.
  • Varsta reala: 14.
  • Level-ul caracterului din joc: 12
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am.
  • Factiuni anterioare si rank-ul detinut in acestea: Hitman rank 1.
  • De ce ati parasit ultima factiune?: Wipe.
  • De ce doresti sa intri in Paramedics? (Minim 10 de cuvinte): Doarece vreau sa intru in aceasta factiune ca vreau sa-mi administrezi proprea mea munca in paramedic.
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (Fara /sleep): 5-6 ore.
  • Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu.
  • Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?: Nu.
  • Esti capabil, in cazul in care va fi nevoie, sa lucrezi in echipa?: Da.
  • Cu ce se ocupa un medic ? (Minim 15 cuvinte):  Paramedic se ocupa cu oferirea heal-ului la playeri cu viata scazuta.
  • Alte precizari?: Nu am

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Nickname: Adiboss100
  • Nick-uri anterioare:  Nu am avut 
  • Varsta reala:  14 ani
  • Level-ul caracterului din joc:  Am level 3 fac 4
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am primit
  • Factiuni anterioare si rank-ul detinut in acestea: Nu am fost intr.o facțiune pe acest server
  • De ce ati parasit ultima factiune?:Nu am fost într-o facțiune. 
  • De ce doresti sa intri in Paramedics? (Minim 10 de cuvinte):  Îmi doresc să întru în această facțiune pentru ca este o facțiune pașnică foarte faina. 
  • Cate ore acorzi jocului pe zi? (Fara /sleep):  acord 4 ore pe zi 
  • Te afli pe BlackList-ul unei facţiuni? (specifică facţiunea): Nu ma aflu. 
  • Dacă da, eşti de acord să plăteşti pentru a fi scos de pe acesta?:  Da sunt de acord
  • Esti capabil, in cazul in care va fi nevoie, sa lucrezi in echipa?: Da mie imi place sa lucrez în echipa. 
  • Cu ce se ocupa un medic ? (Minim 15 cuvinte): Un medic se ocupă cu ajutarea playerilor care nu au viața . Un medic trebuie să fie calm și respectos. 
  • Alte precizari?: Nu am
  •  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now