Dani123

Cerere-Lider LSPD

2 posts in this topic

Nickname pe server: DanYPetreus

Varsta:13
Ore jucate: 3
De cat timp joci pe server: din data de 12/9/2017 dar sa dat wipe
 
 

La ce departament vrei lider?:LSPD
Ce alte jocuri mai joc?:Cs 1.6
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Facultate
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Acest superb wipe 
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Nu am de gand sa fac nimic toti suntem egali.....
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Pentru ca vreau sa administrez functia de lider !
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: Inca in nici una.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: Inca in nici una.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Da
Link catre profilul pe panel: https://foreverpanel.pctecuci.ro/profile/DanYPetreus
 
Ai fost banat vreodata? De ce?:Nu am fost banat  
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nu am
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Nu-mi plac
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Mi-au placut dar mi-au dat interesu-l  cele de departament
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:  M-am atasat de ele si imi plac mult !

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Dani123 said:

Nickname pe server: DanYPetreus

Varsta:13
Ore jucate: 3
De cat timp joci pe server: din data de 12/9/2017 dar sa dat wipe
 
 

La ce departament vrei lider?:LSPD
Ce alte jocuri mai joc?:Cs 1.6
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Facultate
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Acest superb wipe 
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Nu am de gand sa fac nimic toti suntem egali.....
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Pentru ca vreau sa administrez functia de lider !
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: Inca in nici una.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: Inca in nici una.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru-ca am mai fost lider in LSPD pe alte servere si am xp ce sa zic !
Link catre profilul pe panel: https://foreverpanel.pctecuci.ro/profile/DanYPetreus
 
Ai fost banat vreodata? De ce?:Nu am fost banat  
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nu am
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Nu-mi plac
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Mi-au placut dar mi-au dat interesu-l  cele de departament
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:  M-am atasat de ele si imi plac mult !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.