Sign in to follow this  
AlexPuiDeCapra

Cerere

2 posts in this topic

Nickname pe server: NoEscape

Varsta:14 ani.
Ore jucate: 16
De cat timp joci pe server: Aproximativ 3 luni.
 
Varsta reala:14 ani.

La ce departament vrei lider?:Doresc sa  devin lider la Federal Bureau Of Investigation
Ce alte jocuri mai joc?:Mai joc:League of Legends, CS:GO,Dota2,smite, LMS,PUBG etc.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:O facultate.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Sa obtin functia de admin.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa nu introduc pe pile playeri si sa tin 100+days postul si sa verific fiecare player in parte cum sta si sa-l ajut.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Pentru ca sunt potrivit si am timpul necesar.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimica, e foarte frumoasa comunitatea.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:10 zile LSPD rank 6.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:2 zile F.B.I rank6 
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru ca o sa imi organizez  o ora in panel si 2 in joc si o sa imi aleg "staff-ul"factiunii.
Link catre profilul pe panel:https://foreverpanel.pctecuci.ro/profile/NoEscape
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu, nu am fost.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nu am sanctiuni
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Nu am o parere dar am stat  o zi.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:O parere bunicica, 10 zile.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:O parere foarte buna, am stat 40 zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this