Sign in to follow this  
silenT.SPHINX

Cerere lider Grove Street

2 posts in this topic

Nickname pe server: silenT.SPHINX

Varsta:Am frumoasa varsta de 14 ani.
Ore jucate: Am 2 ore jucate dar voi face mai multe ore.
De cat timp joci pe server: De cand a facut Raduq promovare.
 
Varsta reala:Am frumoasa varsta de 14 ani.

La ce departament vrei lider?:Vreau lider la F.B.I.
Ce alte jocuri mai joc?:Mai joc Cs:Go si League Of Legendes.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Vreau sa continui studiile la facultate.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Nu am o realizare pe server dar v-a urma.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Vreau sa fac un departament activ si unit.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Am aplicat la aceasta functie deoarece stiu regulamentul si am abilitatile de lider necesare.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:Sunt si acu in mafia Grove Street rank 1.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Sunt si acu in mafia Grove Street rank 1.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Eu cred ca ma voi descurca ca lider deoarece stiu regulamentul si am seriozitate.
Link catre profilul pe panel:Puteti sa cautati pe panel silenT.SHPINX nu ma lasa forumu sa las link.
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu, nu am fost banat niciodata.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nu am nicio sanctiune.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Am o parere foarte buna despre mafii, dar sunt si acu in mafia Grove Street rank 1.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Am o parere destul de buna pentru factiunile pasnice, dar nu am fost in factiunii pasnice pan a acu.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Am o parere foarte buna despre departamente, dar nu am fost pana acu in departamente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this