Sign in to follow this  
Denis@ONFIRE

Aplicatie lider NG

2 posts in this topic

Nickname pe server: DENIS@ONFIRE

Varsta: 16.
Ore jucate: 1,dar o sa fiu mai activ.
De cat timp joci pe server: De cateva zile,am aflat de aceasta comunitate de la Tuppeu.
 
Varsta reala: 16.

La ce departament vrei lider?: National Guard.
Ce alte jocuri mai joc?: CSGO.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: O facultate.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Sa intru in NG.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa fac factiunea respecata,activa.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Deoarece momentan nu este lider in NG si am zis ca poate am o sansa pentru a fi eu acela.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nu ma deranjeaza nimic la aceasta comunitate.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: Sunt momentan in NG si am rank 1.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: Sunt doar intr-o factiune,nu am fost in altele.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece sunt activ si cunosc foarte bine regulamentul acestui departament.
Link catre profilul pe panel: https://foreverpanel.pctecuci.ro/profile/Denis@ONFIRE
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban): Nu am primit pana acum o sanctiune.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Nu am fost intr-o mafie si lideri ei sunt ok.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Nu am fost intr-o factiune pasnica si nu am nici o parere.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: Departamentele sunt respecate si membrii ei sunt activi.

Edited by Denis@ONFIRE

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Denis@ONFIRE said:

Nickname pe server: Awake

Varsta: 17/18
Ore jucate: 1,dar o sa fiu mai activ.
De cat timp joci pe server: De cateva zile,am aflat de aceasta comunitate de la Raduq
 
Varsta reala: 17/18

La ce departament vrei lider?: National Guard.
Ce alte jocuri mai joc?: Minecrfat Gta 5 CS:GO
Ce vei face dupa terminarea liceului?: O facultate.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Sa intru in NG.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa fac factiunea respecata,activa.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Deoarece momentan nu este lider in NG si am zis ca poate am o sansa pentru a fi eu acela.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nu ma deranjeaza nimic la aceasta comunitate.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: LVPD am Rank 1 si am 1 zii
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: Sunt doar intr-o factiune,nu am fost in altele.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece sunt activ si cunosc foarte bine regulamentul acestui departament.
Link catre profilul pe panel: https://foreverpanel.pctecuci.ro/Awake
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban): Nu am primit pana acum o sanctiune.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Nu am fost intr-o mafie si lideri ei sunt ok.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Nu am fost intr-o factiune pasnica si nu am nici o parere.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: Departamentele sunt respecate si membrii ei sunt activi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this