Sign in to follow this  
[]KiNNdEr[]

Cerere leader NG []KiNNdEr[]

1 post in this topic

Nickname pe server: []KiNNdEr[]

Varsta:14 ani.
Ore jucate: 8 ore.
De cat timp joci pe server: De 3 zile.
 
Varsta reala:14 ani.

La ce departament vrei lider?:La National Guard.
Ce alte jocuri mai joc?:Cs 1.6.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Imi voi continua studiile.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Leader Los Aztecas.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa pun aceasta factiune pe picioare si sa o fac o factiune respectata de toti playerii de pe acest server.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Pentru ca consider ca sunt pregatit pentru aceasta functie si ca merit functia.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:Los Aztecas 3 days,rank 6.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Nu am.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru ca stiu foarte bine cu ce se mananca aceasta functie.
Link catre profilul pe panel:https://foreverpanel.pctecuci.ro/profile/[]KiNNdEr[]
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu,nu am fost banat.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Am luat un mute pentru spam pe /report.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Mafiile sunt bune pentru cei care sunt experimentati in tras.Am stat cel mai mult intr-o mafie o luna(pe alt server).
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Factiune pasinice sunt un inceput bun pentru cei noi veniti pe server.Si am stat 3 zile intr-o factiune pasnica.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Am o parere buna despre departament aceea este ca este o factiune organizata.Si am stat 30 days intr-un departament.

Edited by []KiNNdEr[]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this