Sign in to follow this  
VaNNila.

Cerere Helper VaNNila.

1 post in this topic

Numele din joc: VaNNila

Numele real: David

Varsta: 16 Ani. 

Poza /stats(imgur.com):  https://imgur.com/a/Twamf

O scuta povestire despre viata ta (minim 20 de caractere): Salut! Ma numesc David am frumoasa varsta de 16 ani. Locuiesc in orasul Brasov un oras frumos cu multe fete frumoase dupa parerea mea. O scurta caracterizare fizica a mea: Am in jur de 1,66 m si 50 kg, am ochii caprui par brunet. Caracterizare morala: Sunt un baiat simplu, prietenos, calm poate uneori timid si serios. Sunt foarte punctual si imi place foarte mult ca si cel cu care trebuie sa fac o treaba sa fie punctual. Nu imi place sa intru in probleme sau sa ma cert. Stiu ce este respectul, ce inseamna a iti respecta colegii si a colabora cu acestia. Din totdeauna am mers pe principiul "Respecta si vei fi respectat". Imi iubesc familia si tin la prietenii mei. Imi place sa ma distrez cu prietenii si sa ne ajutam reciproc. Ma descurc bine la scoala, iar in timpul liber imi place sa ma joc San Andreas Multiplayer cu prietenii, ori sa ies pe afara prin cluburi, la un fotbal sau biliard. Imi place sa duc treburile pana la bun sfarsit, sa nu las lucrul neterminat daca m-am apucat de el si sa imi organizez planurile din timp. Imi place sa ascult muzica si sa vizionez multe filme. Genurile mele preferate de muzica sunt, dance, rap, hip-hop deoarece le gasesc relaxante. Imi plac filmele de actiune, groaza, aventura si comediile. Nu prea m-am omorat niciodata cu lectura, imi plac mai mult filmele deoarece in carti sunt prea multe pasaje descriptive, iar pe mie unele detalii mi se par nesemnificative, dar nu toate. Nu zic ca nu citesc, nu, ci doar ca filmele mi se par mai interesante, iar noi in acestea avand posibilitatea sa dam atentie doar detaliilor care ne intereseaza pe noi mai mult, multi avand aceeasi parere. Ca sport prefer, desigur, fotbalul. Imi place sa-mi fac noi prieteni si sa invat din greseli. Rareori ma supar sau ma enervez. Am simtul umorului, dar niciodata nu intrec masura cu gluma. Nu imi place cand cineva isi bate joc de munca mea sau a altcuiva. Ma integrez foarte repede in colectiv. Hobby-ul meu in ultimul timp a fost SA:MP-ul. In afara de SA:MP ma mai joc Counter-Strike Global Offensive respectiv NFS, in general jocuri multiplayer pe care le pot juca impreuna cu prietenii mei.

Alte precizari: Multumesc Anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this