Sign in to follow this  
AndreiPenguin

Cerere Lider - AndreiPenguin.

2 posts in this topic

Nickname pe server: AndreiPenguin.

Varsta:14 ani
Ore jucate: Server abea deschis deci mai putin de 1 ora.
De cat timp joci pe server: De pe data de 12 sau 13 septembrie.
 
Varsta reala:Am 14 ani.

La ce departament vrei lider?:National Guard.
Ce alte jocuri mai joc?:GTA V,CSGO,OverWatch,Clash Royale si mai multe.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Probabil am sa fac o facultate.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Cea mai mare realizare a mea de pe PCTecuci a fost sa ajung admin 1.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Am sa fiu mai serios de fel.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Deoarece imi place aceasta functie,este interesanta iar eu cred ca am sa ma descurc.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: Dinainte de wipe am stat cel mult in LVPD (7 zile) detinant rank 2.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: Dinaintede wipe am stat cel mai putin in Hitman Agency (cateva ore) detinand rank 1.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece am mai fost iar eu cred ca am sa ma descurc daca fac totul ca la carte.
Link catre profilul pe panel: Panelul este in lucru.
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu am fost banat pana acum.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nu am o sanctiune de genul acesta.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Mafiile sunt interesante. Am stat cel mai mult in Groove Street (4 zile) detinand rank 6.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Factiunile pasnice sunt frumoase. Am stat cel mai mult timp in News Reporters (1 zi) detinand rank 1.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Departamente sunt si ele frumoase si interesante. Cel mai mult am stat dinainte de wipe in LVPD (7 zile) detinand rank 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this