Sign in to follow this  
Weaby

Cerere lider LSPD - Weaby

2 posts in this topic

Nickname pe server: Weaby.

Varsta:15 ani.
Ore jucate:0 ore.
De cat timp joci pe server:Joc pe acest server de la deschiderea lui.
 
Varsta reala:Am varsta de 15 ani.

La ce departament vrei lider?:As vrea sa iau lider la LSPD.
Ce alte jocuri mai joc?:Mai joc si World of Warcraft , CS:GO , Metin2 , League of Legends , dar preferat-ul meu va ramane SA:MP.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:As dori sa continui o facultate.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?:Pana acum nimic pentru ca deabea s-a deschis serverul.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri:Pai sa fiu mai corect , mai atent , mai prietenos si mai amabil cu membrii mei.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Pentru ca as vrea sa am acesta experienta si chiar as dori sa fiu lider pe un server foarte bun.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?:Nimic , tot-ul mi-se pare perfect.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:Taxi LS am stat aproximativ 7 luni si am avut rank 5.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Paramedic , prima mea factiune am reusit sa intru si am stat 1 luna adica pana la rank 3 dar am iesit pentru ca in perioada aceea nu prea mai aveam timp sa ma joc dar acum am reusit sa imi fac ceva timp si pentru a ma recupera.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:Pai asta mi-se parea cea mai mare intrebare adica nu am fost niciodata si din cauza aceasta as dori sa incerc si sa vad daca ma descurc.
Link catre profilul pe panel:https://panel.pctecuci.ro/profile/Weaby.
 
Ai fost banat vreodata? De ce?:Nu , nu am fost banat niciodata.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Pana in momentul acesta nu am niciuna.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Nu am avut sansa sa fac parte dintr-o mafie

Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Eu am o parere foarte buna deoarece si eu am stat 7 luni intr-o factiune pasnice si eu consider ca factiuniile pasnice sunt primele noastre factiunii si cele in care ne distram cel mai mult.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Lafel una foarte buna si cel mai mult am stat 4 luni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this