Sign in to follow this  
Serbi.

Cerere lider departamente-Serbi.

1 post in this topic

Nickname pe server: Serbi.

Varsta:15 ani.
Ore jucate: 1
De cat timp joci pe server: Nu de foarte mult timp, dar vreau sa ma apuc serios.
 
Varsta reala:15 ani.

La ce departament vrei lider?:Federation Bureau Of Investigation(FBI)
Ce alte jocuri mai joc?:Counter Strike Global Offensive si League of Legends.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:As vrea sa iau bacul si sa intru la o facultate.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Nu prea am.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Pot spune ca am foarte multe idei, dar nu as putea sa le pun pe toate aici.Una dintre ele ar fi sa incerc sa dau sanse la aproape toata lumea care ar aplica in factiunea mea si sa incerc sa fac o data la luna cate o activitate un eveniment cu cate o factiune diferita etc.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Deoarece am mai avut lider si pe alte servere si as vrea sa ajut aceasta comunitate/server.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nu ma deranjeaza nimic.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:Pe acest server nu am avut factiune.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Pe acest server nu am avut factiune.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece am experienta.
Link catre profilul pe panel:https://panel.pctecuci.ro/profile/Serbi.
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nu am.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Nu am fost niciodata intr-o mafie, deci nu as putea avea o parere concreta.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Factiunile pasnice sunt chiar ok, nu stiu ce parere as putea avea despre acestea.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Departamentele am o parere foarte buna despre acestea, atat cat isi fac treaba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this