Sign in to follow this  
AndreiPenguin

Cerere Lider LVPD - AndreiPenguin

1 post in this topic

Nickname pe server:AndreiPenguin. 

Varsta:Am 14 ani.
Ore jucate: Am 14 ore jucate. (saptamana viitoare am sa fiu mai activ,saptamana asta am fost ocupat de tot cu scoala)
De cat timp joci pe server: Joc pe acest server de pe 12-13 septembrie 2017.
 
Varsta reala:Am 14 ani.

La ce departament vrei lider?:Doresc lider la factiunea LVPD.
Ce alte jocuri mai joc?:CSGO,OverWatch,FIFA 18 si multe alte jocuri.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:O facultate.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Cea mai mare realizare a mea de pe PCTecuci a fost sa ajung Admin 1.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Am sa fiu corect,am sa respect membrii,am sa fiu serios si grijuliu cand aleg membri.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Deoarece este o functie frumoasa si interesanta.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: Am stat cel mai mult in LVPD (7 zile) detinand rank 2.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Am stat cel mai putin in Hitman Agency (cateva ore) detinand rank 1.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece am sa fac totul ca la carte. Am sa incerc sa fiu cat mai serios.
Link catre profilul pe panel:https://panel.pctecuci.ro/profile/AndreiPenguin.
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu am fost banat pana acum.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban): Nu am o sanctiune de acest gen.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Mafiile sunt interesante. Am stat cel mai mult in Ballas detinand rank 1.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Factiunile pasnice sunt frumoase. Cel mai mult am stat in Taxi detinand rank 5.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Departamentele sunt frumoase si interesante. Am stat cel mai mult in LVPD detinand rank 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this