Sign in to follow this  
liviu42

Cerere Lider liviu42 [LSPD]

2 posts in this topic

Nickname pe server: liviu42
Ore jucate: Momentan nu am, dar voi face.
De cat timp joci pe server: -

In ce factiune vrei sa intri?: Doresc s-a intru in factiunea LSPD.

Varsta reala: Varsta mea este de 11 ani.
Ce alte jocuri mai joci?: Metin 2, CS:GO.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Inca nu stiu sigur, dar as vrea sa ma indrept catre academia de politie.

Cea mai mare realizare pe server: Momentan nu am.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Voi organiza foarte bine factiunea si voi aplica regulamentul.
Ai citit regulamentul liderilor?: Desigur.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): Nu am fost in nici o factiune pana acum.
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: -
Ce te deranjeaza cel mai mult la server?: Nimic, abea am intrat si mi se pare un server de nota 10.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Eu cred ca ma voi descurca, ca lider, deoarece am o experienta foarte mare in ceea ce consta departamentul LSPD.

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?: Nu am fost intr-o mafie, pe acest server.
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?: Nu am fost intr-un departament , pana acum, pe acest server.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?:  Lafel ca la toate celelalte, nu cred ca mai are rost sa specific.

(!) Cererile cu raspunsuri de 2 cuvinte nu-s luate in considerare.
(!) Incearca sa nu folosesti alte culori/alt font in aplicatie. 

  • -1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this