Sign in to follow this  
MrBloo

Cerere Moderator Global MrBloo

2 posts in this topic

  1. Nume : Alex

  2. Prenume : Trifan

Vârstă : 15 ani.

Primele 5 cifre din CNP (optional): -

Număr de postări(minim 50) : O sa le fac in timp.

Prezintă-te : Salutare! Ma numesc Alex si sunt din Bucuresti, am varsta de 15 ani , m-am nascut in Bucuresti si imi place foarte mult acest oras. Nu sunt multe de zis despre mine dar am o copilarie foarte frumoasa in care parintii mei au foarte multa grija de ea .De 11 ani practic fotbal , la varsta de 9 ani am luat prima medalie la un turneu din Brasov.Sunt un copil descurcaret cu capul pe umeri. Sunt serios cand trebuie, dar uneori si glumet . Hobby-ul meu este fotbalul . Eu consider ca daca muncesti foarte mult si te dedici acelui sport/lucru vei ajunge pe cai bune. Eu nu sunt un om exigent sau impunator, sunt un copil cu calitati bune . Nu exagerez cu dulciurile, dar o ciocolata pe zi merge inainte de antrenament/meci . Eu lucrez foarte mult in echipa. "Lucratul in echipa" este una din calitatiile mele, la fotbal lucrez foarte mult in echipa si muncesc foarte mult. Culoarea mea preferata este albul combinat cu negrul. Imi place sa ies afara cu prietenii si sa jucam fotbal pe ciment . Cand eram mic jucam fotbal pe unde apucam, chiar si pe noroi pentru mine era o distractie. Imi place foarte mult sa ascult manele/dupstep/trap, ma relaxeaza foarte mult . Cam atatea lucruri am avut de spus despre mine.

Ai moderat și alte forumuri ? : Da, am moderat si administrat alte forumuri.

Categoria pe care doreşti să o moderezi : Toate.

Crezi că eşti potrivit pentru aceasta categorie? (Argumentează) : -

Cu ce poţi îmbunătăţii această categorie : -

Cât timp îţi petreci pe forum? : Minim o jumate de ora/o ora.

Alte lucruri de menţionat : Bafta!

O poza cu tine(optional): http://imgur.com/a/B3L9D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this