Sign in to follow this  
TinKode

propuneri noi

2 posts in this topic

1.sa fie creat un level system (si pentru human si pentru zm).de exeplu:lv2-200 ammo,lv3-300 ammo si tot asa

2.daca e poate sa se adauge ceva puteri la human:teleport,invicibilitate.etc

3.laserul ala.nu stiu cat da dmg(parca vreo 200 au ceva de genu) sa ia in jur de vreo 5 k.pentru ca degeaba il pui.si ca sa il pui in aer sa nu poata trece zm e cam aiurea

4.revenind la 1:fiecare clasa de zm si human sa aiba o anumita viteza ai o anumita abilitate

5.bagarea de mape noi:astea care sunt acum nici macar jumate nu m-am jucat pe ele si sunt ciudate

6.introducerea smokerului.sa poata sa traga doar de 5-6 ori pe runda(deci scoaterea drag ability de la shop)

7.sa poti sa cumperi armura doar o singura data(daca cumperi incontinuu cum sa te mai faca zm ?sa existe un anumit echilibru)

8.sniperele de la shop sa fie doar pentru vip.lasati doar vreo 2-3 arme speciale acolo dar sa nu fie un dmg prea exagerat)

Momentan doar atat.revin cu o completare cand imi mai vin idei

 

#PACE

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Este mod zombie plague advanced, ala cu levele este zombie plague XP, asta ar insemna sa schimb tot serverul. -- Respins

2. O sa bag noi iteme atat la human cat si la zombie - Acceptat

3. Laserul este configurat special de mine sa nu dea mult dmg, am pus asa pentru ca in meniu este si Jetpack, laserul este doar sa blocheze. -- Respins

4. Ramane de vazut daca il voi face pe viitor zombie cu level -- momentan Respins

5. Sunt multe harti pe server, daca vrei harti noi poti face un topic cu harta pe care o vrei si sursa acesteia, in caz ca vrei mai multe poti face o arhiva, m-am gandit sa fac eu o harta de zombie special pentru server, o voi face cand voi avea timp liber. Se va numi zm_pctecuci - Acceptat

6. Voi baga clasa de zombie smoke - Acceptat

7. Este o limita la armura, maxim 999, in rest daca mai cumperi iti ia din pachete dar nu iti mai da. Este clasa de zombie VIP care are abilitatea de a lua toata armura dintr-o lovitura. - Respins

8.Noi iteme se vor baga atat la VIP cat si la jucator normal. - Acceptat

 

#PACE

 

:tc:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this