Sign in to follow this  
Fast

Cerere lider Taxi-Fast 1 ora jucata.

3 posts in this topic

Nickname pe server: Fast.
Ore jucate: 1.
De cat timp joci pe server: de 1 zi.

Varsta reala:Am 15 ani.
Ce alte jocuri mai joc?:Mai joc si Counter-Strike 1.6 .
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Imi voi cauta un job.

Cea mai mare realizare pe iGaming: Momentan nu am.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: O organizare mai buna, si sa fac totul asa cum trebuie ca aceasta factiune sa devina dorita de toti playeri.
Ai citit regulamentul liderilor?: Da.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut): Pe acest server nu am fost in nici o factiune dar pe altele am avut stat foarte mult.
Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?: Pe acst servere nu am fost in nici o factiune.
Ce te deranjeaza cel mai mult la iGaming?: Nu ma deranjeaza nimic.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru ca am experienta si sunt un tip rabadator cu capul pe umeri, cu respect.

(!) Specifica toate ban-urile primite. Omiterea de ban-uri poate duce la pierderea functiei + 100FP daca vei primi functie si se va dovedi ca ai scris informatii false in aplicatie.
Ai fost banat vreodata iGaming? De ce?: Nu am fost banat niciodata.

Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?: Nu am fost in mafi.
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?: Cel mai mult am stat 200 de zile pe alt server.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?: Am stat 125 de zile cel mai mult in Taxi Los Santos pe al server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this