Sign in to follow this  
Skyman2

Cerere lider Hitman Agency

1 post in this topic

Nickname pe server: Skyman2
Ore jucate: Nu am ore multe deoarece sunt nou , dar voi face pe , parcurs.
De cat timp joci pe server: De acum 5 minute.
 
Varsta reala: Am varsta de 15 ani.
Ce alte jocuri mai joc?: Doar SA:MP.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Voi pleca in strainatate.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Nu am nici-o realizare mare pe acest server.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Toti suntem egali , nu sunt in masura sa critic alti lideri , vreau sa ma o factiune bine organizata cu membri respectosi.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Deoarece , am mai fost si imi doresc foarte mult sa fac parte ca lider pe acest server.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic , totul este perfect si se vede ca acest server a fost facut cu dragoste.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: In hitman agency rank 6 si am avut 100 days petrecute.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: In hitman agency rank 6 si am avut 100 days petrecute.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece vreau sa imi creez o frumoasa organizate, cu membrii de nota zece , si , sa ii invat ce inseamna respectul fata de ceilalti.
Link catre profilul pe panel:Imi pare rau dar mie nu imi merge panel.
 

Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu am fost banat.

Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nici-o sanctiune.

 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Am o parere buna si am stat pana la rank 3.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Am o parere destul de buna si am stat pana la rank 5.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:La fel o parere destul de buna si am stat pana la rank 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this