Sign in to follow this  
AdrianOfficial

Cerere FBI AdrianOficial

2 posts in this topic

  • Nickname:  AdrianOficial
  • Level: 3
  • Cate warn-uri ai in joc?:  Nu am
  • Varsta reala:   15
  • Nick-uri anterioare/Conturi anterioare: Nu am (Am un frate care joacă pe contul Lolsty)
  • Ultima factiune si perioada de timp petrecuta acolo:  De pe alte servere a fost FBI.
  • Motivul plecarii din ultima factiune: Nu am. 
  • Factiuni anterioare (si rank`urile detinute acolo): Pe alte servere am avut r7 (leader) iar pe PCTecuci nu am.
  • Poza cu status:  
  • XeFSPAz.png
  • Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:  Desigur
  • Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:  Desigur
  • Ai mai fost in F.B.I.? : Pe alte servere da , Aici nu
  • Daca ai mai fost in F.B.I., de ce ai plecat?: .
  • Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
  • De ce iti doresti sa intri in FBI?:  Îmi place această facțiune.Și doresc să ajut facțiunea cu ce pot
  • De ce credeti ca sunteti potrivit pentru FBI?: FBI este facțiunea mea de suflet.În ea voi aplica tot timpul.
  • Ai avut, sau ai conflicte cu vreun membru actual F.B.I?: Nu
  • Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK si intre ce intervale ?: Stau 2-3 ore zilnic sau chiar mai mult.
  • Cum te-ai descrie in realitate?:
  •  
  • Mă numesc Adrian si am 15 ani. Locuiesc în Constanța. Sunt o fire prietenoasa, de treaba ajutandu-mi colegii si prietenii cu tot ce-mi sta in putinta.Sunt la liceul bănescu din Mangalia.Studiez Mate-Info. Sunt un baiat serios, responsabil si descurcaret. Sunt destul de sociabil, dar uneori, prefer sa raman singur si sa ascult muzica, decat sa ascult minciunele oamenilor.Cum am mai spus, imi place foarte mult muzica, genurile pe care le ascult zilnic sunt: Dubstep, Trance, Trap insa cel mai mult imi place muzica Rap. De asemenea imi petrec o buna parte din timp in SAMP. Ii respect pe toti cei din jur, indeferent cum sunt acestea.Incerc sa ii ajut pe cei care au nevoie, sa le ofer un sprijin moral si spiritual, caci oricine din noi ar putea fi in locul acelor persoane. Nu resping pe cei din jurul meu, chiar daca acestea sunt din alta tara, alta nationalitate, au alta culoare a pielii sau chiar sunt bolnavi grav. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this