Sign in to follow this  
SounD.

Cerere lider - grove

1 post in this topic

Nickname pe server:  SounD.
Ore jucate:  2 ore jucate.
De cat timp joci pe server:  5 zile.
 
Varsta reala: 17.
Ce alte jocuri mai joc?: Cs 1.6
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Ma angajez ca si politist.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?:  Justerul meu.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri:  Sa tin membri unitii si iau toate turfurile.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Pentru ca am mai fost lider pe alte servere si stiu cum sa tin o factiune unita.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?:  Nimic, totul este facut bine.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: -.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: -.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:  Pentru ca sunt un tip serios, respectuos cu tot serverul si capabil de activitate.
Link catre profilul pe panel:
 

Ai fost banat vreodata? De ce?:  Da, la un event cand am primit unfreeze am fugit si am inceput sa trag in ceilalti si admbot mi-a dat ban pe motiv " Map Teleport "

Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban): Ban.

 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Parerea mea despre mafii este chiar una buna pentru ca totul este echilibrat.N-am fost in mafie.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Factiunile pasinice sunt frumoase, dar nu prea sunt multi playeri in ele. -.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: Departamentele sunt configurate bine cat la comenzi si HQ,masini si altele. n-am fost in Departamente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this