Sign in to follow this  
Marian.

[Cerere Helper]-Marian.

2 posts in this topic

  1. Nume :Birleanu Cosmin Marian
  2. Prenume :Birleanu
  3. Vârstă :14
  4. Primele 5 cifre din CNP (optional):Nu dau.
  5. Număr de postări(minim 50) :Am cam 53 de postari.
  6. Prezintă-te :Ma numesc Cosmin.Am varsta de 14 ani.Locuiesc in Pitesti.Sunt un baiat muncitor, modest si sociabil. De cand ma stiu sunt o persoana ambitioasa, atunci cand imi propun ceva trebuie neaparat sa imi ating scopul. Ma enervez destul de greu si cred ca aceasta este o mare calitate a mea, oricine ar incerca sa ma enerveze il iau in ras si merg mai departe. Sunt un baiat sincer, daca am ceva de spus prefer sa zic in fata decat sa ma incurc prin cuvinte. Imi place sa ma distrez, sunt o persoana cu simtul umorului bine dezvoltat. Sunt o fire foarte sigura pe mine si atunci cand am o idee, imi expun punctul de vedere. Dupa parerea mea, consider ca respectul este pe primul loc in orice fel de comunitate, ca este intr-un cerc de prieteni, in familie, la scoala, la munca, pana si in mediul virtual asa cum este SA:MP nu ar trebui sa lipseasca bunul simt.
  7. Ai moderat și alte forumuri ? :Nu.
  8. Categoria pe care doreşti să o moderezi :Doresc Helper.
  9. Crezi că eşti potrivit pentru aceasta categorie? (Argumentează) :Da,sunt pregatit deoarece pot tine aceasta functie o perioada mare de timp si am sa imi dedic tot timpul posibil pentru a creste pe acest server,si pentru a-mi face prieteni noi.
  10. Cu ce poţi îmbunătăţii această categorie :Pai sa scap de post-hunteri,de hackeri dar si de playeri care au un vocabular colorat.
  11. Cât timp îţi petreci pe forum? :Cam 2 ore pe zi.
  12. Alte lucruri de menţionat :PCTecuci the best server on the planet. #englezapelacoltugurii
  13. O poza cu tine(optional):Nu prea va pot incarca deoarece am un PC cam slabut.
  14. Prezinta-ne un tutorial:Nu am un tutorial dar va pot informatii cu multe chestii importante despre SA:MP.
Edited by Marian.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this