Sign in to follow this  
Andreiu2.0

Cerere Lider-LSPD Andrei2.0

2 posts in this topic

Varsta:13 ani
Ore jucate: 2 Ore jucate pentru ca serverul nu de mult sa deschis.
De cat timp joci pe server: de atunci cand tuppeu a facut promo si mam uitat.
 
Varsta reala:13 ani.

La ce departament vrei lider?:Vreau lider la LSPD
Ce alte jocuri mai joc?:Samp,csgo si sims 4
Ce vei face dupa terminarea liceului?:As trece la facultate.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: am un banshee.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa ma comport mai Sevegi decat  un lider adica sa fiu mai hazliu.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Pentru ca vreau sa fiu cineva pe aceasta comunitate.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Ca sa scos jobul de distribuitor de calorifere.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:Am stat in multe factiuni dar pe alte servere.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:odata am stat pe un server vro 12 ore si am fost demis pentru ca lideru era nab.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru ca stiu si pot.
Link catre profilul pe panel:https://foreverpanel.pctecuci.ro/profile/Andrei2.0
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu am fost banat.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Am avut doar un ,mute.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Ii o functie destul de buna sa zic dar daca ai ceva cod ai belito.Am stat cel mai mult pe un sv destul de mare 43 de zile si dupa o demisionat liderul.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:ii o factiune de inceput buna sa zis si cel mai mult am stat il LVSI acolo aveam tot pe sv ala vro 135-145 de zile sa zicem.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Ii o factiune de dus cam greu dar pentru mine ii usoara aceasta factiune.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this