Sign in to follow this  
.Keops

Cerere lider Paramedic

2 posts in this topic

Varsta: Am varsta de 17 ani.
Ore jucate: Am 0 ore.
De cat timp joci pe server: De aproximativ 1 ora.
 
Varsta reala: Am varsta de 17 ani.

La ce departament vrei lider?: Paramedic.
Ce alte jocuri mai joc?: Csgo,rocket league si GTA V
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Sper sa intru la o facultate de inginerie.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?:  Deocamdata niciuna,dar sper sa am o realizare cat de curand.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa-mi organizez factiunea dupa bunul meu plac,si sa fie o factiune de top.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Deoarece am o experienta destul de mare si consider ca ma descurc.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: Pe acest server in niciuna.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: Pe acest server in niciuna.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Dupa cum am zis si mai sus ,am experienta.
Link catre profilul pe panel: https://foreverpanel.pctecuci.ro/profile/.Keops[]
 
Ai fost banat vreodata? De ce?:  Nu ,nu am fost.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban): Nu am nicio sanctiune.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: O parere nasoala,deoarece sunt foarte multi codati.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: O parere destul de buna.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: O parere foarte buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this