Sign in to follow this  
DaNieLLL.

Cerere Lider-Grove Street[DaNieLLL.]

2 posts in this topic

Nickname pe server: DaNieLLL.

Varsta:13 ani
Ore jucate: 1 ora jucata
De cat timp joci pe server: Joc de cand a facut Promovare Raduq
 
Varsta reala:13 ani

La ce  mafie vrei lider?:Eu as dori lider la mafia Grove Street
Ce alte jocuri mai joc?:Mai joc League of Legends si World of Metin2 Romania
Ce vei face dupa terminarea liceului?:As dori sa ajung la Facultate Mate-Info
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Nu am apucat sa fac nimic pana acum
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: As Dori sa-mi organizez Mafia Mea cat de bine pot,pentru a avea cat mai multe teritorii,dar si sa-i educ putin si sa aibe respect
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Deoarece as dorii sa Instruiesc Playerii in acest domeniu
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: Pe serverul acesta , nu am fost in nici-o faciune
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: Pe serverul acesta , nu am fost in nici-o faciune
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece am experienta in acest Domeniu
Link catre profilul pe panel: https://foreverpanel.pctecuci.ro/profile/DaNieLLL.
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu am fost banat pe acest server
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Am o parere extraordinara si cel mai mult am stat 60 zile+
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Sunt foarte plictisitoare.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: Am o parere destul de buna deoarece este destul de multa actiune in cadrul acestor factiuni

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this