Sign in to follow this  
Andreiu2.0

Cerere Lider-Los Aztecas Andrei2.0

2 posts in this topic

Nickname pe server: Andrei2.0

Varsta:13 ani
Ore jucate: 27 de ore.
De cat timp joci pe server: joc pe server de vro 3-4 saptamani.
 
Varsta reala:13 ani.

La ce  mafie vrei lider?:Vreau la mafia Los Aztecas
Ce alte jocuri mai joc?:gta5,cs:go mai rar.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:voi merge la facultate.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: am fost helper 2 si lider los aztecas.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: sa fiu la fel ca un membru sa nu ceara toti r up.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:pentru ca m-am reapucat de server dupa unban.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: ca sa scos distribuitor de calorifere :(.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:am stat in school instructors si am avut r 5 am stat vro 5-6 zile.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:am stat in lspd mai putin de 30 min.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: pentru ca sunt capabil si am mai intalnit acest fel de functie.
Link catre profilul pe panel:https://foreverpanel.pctecuci.ro/profile/Andrei2.0
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: da am fost banat aiurea pentru tp-hack dar am luat unban.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):am avut doar un ban si un mute.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:este o factiune care imi place si am stat in ia o sapt,2 am stat pe sv.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:sunt niste factiune care sunt bune de inceput.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:este o factiune care nu imi place pentru ca ai mult de lucru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this