Sign in to follow this  
Supa

Cerere Lider Supa

1 post in this topic

Nickname pe server: Supa

Varsta: Pe server am 18 ani.
Ore jucate: In momentul de fata am 16 ore jucate.
De cat timp joci pe server: Joc pe accest server dinainte de wipe.
 
Varsta reala: Am minunata varsta de 14 ani.

La ce departament vrei lider?: vreau sa fiu lider in factiunea  Los Santos Police Departament.
Ce alte jocuri mai joc?: Joc MINECRAFT, MTA, CS:GO si alte jocuri mai necunoscute.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Momentan nu stiu, nu imi place sa imi fac planuri pe viitor.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Functia de helper, prietenii si rank 6 lspd.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa nu bag pe pile si sa nu imi bat joc de membrii.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Am aplicat la functia de lider pentru ca vreau sa ajut server-ul pctecuci.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic, este o comunitate perfecta.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: Am stat cel mai mult in lspd (4 zile) cu rank 6.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: Am fost in Grove Street si am fost demis cu 1 zi si rank 1 pentru ca s-a schimbat lider-ul.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru ca am experienta in acceasta functie.
Link catre profilul pe panel: https://foreverpanel.pctecuci.ro/profile/Supa
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu, doar inainte de wipe din pacate, intre timp mi-am dat reinstall la windows.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban): Nu am nici o sanctiune de genul.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Am o parere foarte buna despre ele. Cel mai mult pe server-ul accesta am stat o zi pe alte servere am stat 30+.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Si despre ele am o parere foarte buna. Pe accest server nu am stat de loc intr-o factiune pasnica.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: Am o parere foarte buna. Cel mai mult am stat si inca stau in lspd la momentul de fata am 4 zile.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this