Scooby

Cerere Lider factiunea LSPD

2 posts in this topic

Nickname pe server: Scooby

Varsta:14
Ore jucate: 2
De cat timp joci pe server: 3-4 luni
 
Varsta reala:14

La ce departament vrei lider?:As vrea lider la LSPD
Ce alte jocuri mai joc?:CS:GO,GTA V,MTA
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Ma voi duce in continuare la facultatea de Politie
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Am fost Lider NG,si rank 3 LSPD
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Deocamdata nimic
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Pentru ca imi place sa fiu politist
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic nu ma deranjeaza pe PCTecuci
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:Cel mai mult am stat in NG am avut lider
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Cel mai putin timp am stat in LSPD am avut rank 3
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru ca stiu regulamentul intern,wanted listu-l,si ma descurc pentru ca am mai fost lider
Link catre profilul pe panel:Nu merge panelul
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu am fost banat vreodata
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nu am avut nici una din ajail,mute,warn sau ban
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Nu imi place mafiile pentru ca trag in oameni nevinovati.Nu am stat intr-o mafie pentru ca nu imi placea
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Factiunile pasnice sunt destul de frumoase.Cel mai mult am stat in LS Taxi Cab.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Departamentele sunt viata mea si interesul meu.Cel mai am stat la NG 2 saptamani am stat in departament

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.