Sign in to follow this  
SEMakaEGIPTEANU

Cerere Lider

1 post in this topic

Nickname pe server: SEMakaEGIPTEANU

Ore jucate: 1
De cat timp joci pe server:de mult timp dar astazi s-a deschis din fericire.

In ce factiune vrei sa intri?:Los Vagos

Varsta reala:16
Ce alte jocuri mai joci?: CSGO 
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Sa fac o facultate si sa merg la munca.
Cea mai mare realizare pe server: acum am intrat pe sv si astept sa fac multe realizari.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa fiu un lider bun, intelegator si activ.
Ai citit regulamentul liderilor?: da
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune? (specifica factiunea, rank-ul si timpul petrecut):Am fost in los vagos, dar pe alte sv, si am stat pana la rank 6.

Cat ai stat cel mai putin intr-o factiune? De ce ai parasit factiunea?:Cel mai putin am stat in paramedic pe alte sv, dar s-a dat wipe.
Ce te deranjeaza cel mai mult la server?: Nu, totul sper sa fie bine.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:Pentru ca eu nu sunt ca toti ceilalti lideri.
Cat ai stat cel mai mult intr-o mafie? Ce parere ai despre mafii?:Cel mai mult am stat pana la rank 6 pe alt sv, parerea mea despre mafii este pozitiva.
Cat ai stat cel mai mult intr-un departament? Ce parere ai despre departamente?: Intr-un departament am stat cel mai mult 14 zile, departamentele sunt bune, si serverul are nevoie de ele.
Cat ai stat cel mai mult intr-o factiune pasnica? Ce parere ai despre factiunile pasnice?: Cel mai mult am stat 14 dar pe alt sv, factiunile pasnice sunt bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this