Sign in to follow this  
KeNNy

Cerere lider FBI - KeNNy

3 posts in this topic

Nickname pe server: Nick-ul meu de pe server este KeNNy.

Varsta: Am varsta de 14 ani.
Ore jucate: Abia m-am apucat de server.
De cat timp joci pe server: Eu joc pe server de astazi.
 
Varsta reala: Am varsta de 14 ani, cum am zis mai sus.

La ce departament vrei lider?: Vreau lider la departamentul FBI.
Ce alte jocuri mai joc?: Mai joc din cand in cand CS 1.6 si jocuri de pe telefon.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Probabil ma voi duce la un colegiu.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Momentan nu am cea mai mare realizare.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Pai voi avea factiunea organizata si va fi cea mai activa. Voi recruta membri fara pile / prietenii / etc.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Eu doresc lider la aceasta factiune, drept urmare am aplicat, deoarece stiu cu ce se mananca aceasta functie, am mai fost pe multe servere lider si in plus am experienta 100 zile pe b-z**e in PD, sper sa nu se considere reclama ca oricum, nu au nevoie de reclama pctecuci, stiu foarte bine regulamentul News Reporters la fel si regulamentul liderilor. Sper sa imi acordati o sansa, deoarece am o experienta foarte mare cum am zis 200 zile.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Momentan nu ma deranjeaza nimic la acest server. 
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: Abia m-am apucat de server, n-am fost in nici o factiune.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: Abia m-am apucat de server, n-am fost in nici o factiune.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Eu cred ca ma voi descurca ca lider, deoarece am experienta necesara si sunt vechi jucator de samp.
Link catre profilul pe panel: Momentan panel-ul nu merge. 
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu am primit ban niciodata.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban): Nu am fost sanctionat niciodata.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Abia m-am apucat de server, nu mi-am creat o parere.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Abia m-am apucat de server, nu mi-am creat o parere.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: Abia m-am apucat de server, nu mi-am creat o parere.

Edited by KeNNy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this