Sign in to follow this  
Siritanu Mihail

News Reporters - Evidente Live-uri

1 post in this topic

(!) In acest topic reporterii vor posta toate live-urile date dupa modelul de mai jos.
 
Model postare live:
Nickname reporter:
Nickname intervievat:
Ora si data:
Live simplu/dublu/triplu:
 
 
 
(!) Reporterii sunt obligati sa posteze in acest topic inainte de live.
(!) Daca un reporter da live fara sa posteze in acest topic va fi sanctionat drastic.
 
Atentie!
(!) Cine nu postează înainte de fiecare live acordat, va fi sancționat cu Faction Warn!
(!) Cine nu completează tot modelul, este respins și va fi sancționat cu Faction Warn!
(!) Nu aveti voie sa programati alt live pana nu ati terminat live deja programat!
(!)De asemenea daca 2 jucatori accepta la aceeasi ora un live, dar doar unul dintre ei a postat in topicul "Evidenta live", cel care nu a postat, insa a inceput live-ul va primi Faction Warn.
(!) Daca intervievatul nu raspunde pana la xx:00 la mesajele / apelurile reporterului, acesta poate anula live respectiv si sa accepte alta cerere live. *xx reprezinta urmatorul lucru. De exemplu, daca eu am cerere live la 12:05, eu la cel mult 12:00, trebuie sa raspund la apelurile reporterului sau voi pierde programarea live-ului. Reporterul trebuie sa detina dovada (filmare / imagine) ca intervievatul nu raspunde in caz  de reclamatie, dovada trebuie tinuta din momentul respectiv, cel putin 24 de ore, altfel sanctiunea consta in avertisment verbal (AV).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this