Sign in to follow this  
An3T54.

[Aplicatie]Helper

4 posts in this topic

Nick: An3T54.
Nick-uri anterioare: Doar An3T54. deocamdata.
Level: 4
Limba natala: Romana
Limbi straine cunoscute: Engleza si putin Franceza.
Factiuni anterioare(rank): Nu am avut factiuni anterioare.
Functii importante detinute(lider/helper/admin): Am avut si inca am Lider News Reporters
Motivul pentru care ati parasit functia respectiva: Nu am parasit-o si sper ca voi ramane cu ea.
Descriere personala(min 50 de cuvinte): Salut, eu sunt Flavius, am varsta de 15 ani si sunt un om ca oricare altul. Imi place sa fac sport si de-obicei joc fotbal. Am multe activitati care-mi plac, cum sunt: mersul pe role, plimbari prin parc, invatatul si multe altele. Aceasta sunt eu, descris intr-o mica parte.
Povestea voastra pe Blue PlayTecuci(min 50 de cuvinte): Povestea mea nu este una lunga. M-am apucat de server, am vazut ca este frumusel, si am zis de ce nu, hai sa-l incerc. Am vazut ca voi atunci ati cautat lideri si am zis sa ma alatur cu o aplicatie de Leader News Reporters, cu toate ca am uitat sa citesc regulamentul si am dat testul. Spre surprinderea mea, m-am descurcat si am trecut cu 2/3. Dupa ce am intrat ca Leader News Reporters, m-am apucat sa fac topicurile la categoria mea si sa fac recrutari. Cred ca ma descurc destul de bine.
*Poza cu /stats: http://imgur.com/a/Xg8lw
De ce doresti sa devii helper(min 50 de cuvinte)?: Pai, mi-as dori sa devin helper deoarece vreau sa aduc un plus acestui server si sa-i ridic standardele. Eu sunt serios atunci cand trebuie, stiu sa colaborez in echipa si am experienta necesara. Cand un player are nevoie de mine, eu il voi ajuta oferindu-i tot ceea ce are nevoie.
Cu ce crezi tu ca se ocupa un helper?(min 20 de cuvinte): Un helper ajuta playerii noi care au nevoie de ajutor. Acestia, pe langa accesele pe care le au, au si indatoriri.
Cum te intelegi cu actualul staff de pe Blue.PlayTecuci.Ro? Admini si helperi(trebuie sa precizezi adminii si helperii actuali ai server-ului). :Eu ma inteleg foarte bine cu tot stafful serverului

 

Adminii:

CoSMy.BELEAUA

sTyLe[]

Tr0YB0Y

KeiNNN

Mortixee

 

Helperi:

MrBloo

Cosmy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this