Sign in to follow this  
Xerno.

[Aplicatie Helper] KaZy

4 posts in this topic

Nick:KaZy
Nick-uri anterioare:KaZy
Level:6
Limba natala:Romana
Limbi straine cunoscute:Engleza
Factiuni anterioare(rank):Taxi Ls rank 1
Functii importante detinute(lider/helper/admin):Da am avut si lider,helper si admin dar pe alte servere.
Motivul pentru care ati parasit functia respectiva:Sa inchis server-ul.
Descriere personala(min 50 de cuvinte):Sunt un om bland,modest,sincer.Daca o persoana este calma,care nu injura cu singuranta vom putea fi prieteni.In principal imi ocup timp-ul liber jucandu-ma pe calculator sau iesind cu prieteni pe afara sau la un suc.Acesta sunt eu!
Povestea voastra pe Blue PlayTecuci(min 50 de cuvinte):Eu pe acest server am fost adus de helper-ul liviu42 care imi este si prieten,momentan sunt in taxi rank 1 si vreau sa ma dezvolt cat mai mult pe server.
*Poza cu /stats:Pot da pe skype.
De ce doresti sa devii helper(min 50 de cuvinte)?:Eu asi dori sa devin helper deoarece imi place sa raspund la intrebarile playerii-lor ci sa ii ajut cat mai mult si vreau sa ma dezvolt mult pe accest server deoarece imi place comunitatea si jucatori lui!
Cu ce crezi tu ca se ocupa un helper?(min 20 de cuvinte):Un helper se ocupa cu raspunderea playeri-lor la (/newbie) si cu ajutarea lor in mai multe moduri.
Cum te intelegi cu actualul staff de pe Blue.PlayTecuci.Ro? Admini si helperi(trebuie sa precizezi adminii si helperii actuali ai server-ului). :Eu zic ca ma inteleg foarte bine cu ei nu am niciun conflict.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this