Sign in to follow this  
Mihai27

Cerere Primar Mihai27

5 posts in this topic

Nickname pe server: Mihai27
Ore jucate:  Momentan am 2 ore jucate,pentru ca tocmai s-a schimbat gm-ul.Si nu pot intra pana la 5:30 pt ca fac fizioterapie
De cat timp joci pe server:  Joc pe server,din prima zi cand s-a deschis
 
Varsta reala: 16 ani.
Ce alte jocuri mai joc?: Mai joc Cs 1.6.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Dupa terminarea liceului vreau sa ma duc la facultatea de robotica.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?:  Cea mai mare realizare a mea este cea de admin 1.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri:  Voi fi unic,voi organiza evenimente,voi imparti taxa,etc
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Am aplicat pt. aceasta functie pentru ca ma consider potrivit.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Cel mai mult la PCTecuci ma deranjeaza Costy_Ct
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: Nu am fost in factiune.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Nu am fost in factiune.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:  Cred ca ma voi descurca cu functia de lider,pentru ca am mai avut-o si ma pricep.
Link catre profilul pe panel: Nu pot da link,Pentru ca nu merge.Nu este incarcata noua baza de date.
 

Ai fost banat vreodata? De ce?:  Da,am fost banat de catre Costy_CT cand a spart Server-ul pt motiv-ul S@lP@

Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban): Nu am primit decat ban-ul mentionat.

 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Mafiile sunt factiuni frumoase,dar din pacate admini nu au voie in ele.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Factiuniile pasnice sunt potrivite pentru cei carora nu le plac senzatiile extreme.Sunt frumoase,dar au defectele lor.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: Departamentele si Factiunile Mixe Sunt cele mai frumoase si importante factiuni,atat fizic cat si Psihic

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro: Vad in tine ca poti, pe server esti activ si capabil, consider ca meriti aceasta functie, sper sa nu ma dezamagesti. Astept evenimentele pe care le-ai promis. Bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:acceptat: pentru functia de primar mai trebuie sa iti faci o prezentare , un reply la acest topic sub Modelul :

O scurta prezentare ( minim 75 cuvinte ) :

O poza cu aspectul dvs. fizic ( Daca se poate ) :

Una dintre retele de socializare pe care o foloseste ( Facebook , Skype etc. ) :

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O scurta prezentare ( minim 75 cuvinte ) : Buna ziua!Sunt un baiat pe Nume Mihai Daniel,in varsta de 16 ani,nascut la Spitalul Judetean Campina.Eu de mic am fost crescut in Tintea,Oras Baicoi,Judet Campina.De mic am avut o pasiune pentru informatica mai exact ramura:Robotica.Astazi,in timpul liber lucrez la propriul meu robot,Am un job Part-Time in care livrez Pizza pe un scuter de mici dimensiuni,sunt pasionat de basket si motoare .De la varsta de 8 ani,am avut primul calculator,iar de la varsta de 13 ani am inceput sa joc San Andreas Multi-Player.Acum sunt u baiat chipesc,gras care invata la Liceul Constantin Cantacuzino Baicoi.
 

O poza cu aspectul dvs. fizic ( Daca se poate ) : 

 

Una dintre retele de socializare pe care o foloseste ( Facebook , Skype etc. ) :

Skype:adrian.corneanu22 
Yahoo mail:mihai.corneanu22

Forum:Mihai27

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this