Sign in to follow this  
CosminTYT

Cerere Lider-Ballas

1 post in this topic

Nickname pe server: Cosmin
Ore jucate: 12
De cat timp joci pe server: De 3 zile
 
Varsta reala:11 ani
Ce alte jocuri mai joc?:Minecraft,Roblox,Asphalt 8
Ce vei face dupa terminarea liceului?:De a incepe o comunitate pe sa-mp
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Sa am 54 Premium points
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Cam nimic diferit,ce face un lider cel mai mult cum ar fi:organizarea membrilor,fara limbaj vulgar pe /f etc...
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Deoarece vreau sa incerc pentru prima data cum este sa fi lider la o mafie.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: nimic.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:In factiunea Los Aztecas,74 de zile.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:In factiunea F.B.I,32 de zile.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece cred in mine ca pot face acest lucru daca citesc regulamentul foarte bine si foarte mult.
Link catre profilul pe panel:-
 

Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu.

Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Niciuna.

 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Am o parere buna,imi plac foarte mult deoarece pot cucerii teritorii,si cel mai mult am stat 49 de zile.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Imi plac deoarece sunt mai usoare si poti coopera cu leilalti mai bine,si am stat cel mai mult 67 de zile
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Am o parere foarte buna,deoarece poti aresta playerii si dupa daca vreau sa le dai free si poti castiga bani din acest lucru mereu,si cel mai mult am stat 41 de zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this