Sign in to follow this  
Criminalle

Cerere Lider Taxi Company

3 posts in this topic

Nickname pe server: Criminalle

Varsta: 14
Ore jucate: 110
De cat timp joci pe server: Din data de 11.09.2017
 
Varsta reala: 14

La ce factiune pasnica vrei lider?: Taxi.
Ce alte jocuri mai joc?: CS GO si Left 4 Dead 2.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Vreau sa fac o facultate sa-mi iau bacu si sa dau de examen.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Acea a fost cand am fost tras in AA2 de catre admin-ul Mihai27 pentru helper.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Vreau sa fac o activitate mare cu membri mei.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Doarece vreau sa fiu lider si sa-mi administrez singur fuctia, acest este un dar.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:Momentant sunt in HA rank 6.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: In News Reporter ca lider am stat doar 7 zile doarece am primit fuctia de helper.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Da.
Link catre profilul pe panel: -
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nimic.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Sincer mafiile nu-mi plac.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Am fost lider la Tow Car Company si News Reporter doarece imi plac foarte mult factiuniile pasnice.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Am o parere foarte buna despre Departament dar nu am prea intrat in Departamente.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this