Sign in to follow this  
CosminTYT

Cerere Lider - Tow Truck Company

5 posts in this topic

Nickname pe server: Cosmin

Varsta:11 ani.
Ore jucate: 57
De cat timp joci pe server: 13.09.2017
 
Varsta reala:11 ani.

La ce factiune pasnica vrei lider?:Tow Truck Company.
Ce alte jocuri mai joc?:Asphalt 8,Roblox,Minecraft(Windows 10 edition).
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Voi incepe un server de samp de tip RPG.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Sa am 2 Hotringuri 2x amandoua.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Cam nimic diferit,ce face un lider in general cum ar fi / ex:serios,intelegator cu membri,sa nu fie rau,sa organizeze factiunea etc...
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Deoarece vreau sa incerc de a fi lider la orce factiune depe servar.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:12 zile in ballas ca lider.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Paramedic 2 zile.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Deoarece ma cred destul de serios si de activ pentru aceasta functie.
Link catre profilul pe panel:Nu este facut tot panelul,inca se lucreaza la el.
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu,nu am fost niciodata banat.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Niciuna deocamdata.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:O parere foarte buna deoarece imi place sa dau waruri si sa ma bat cu alti mafioti,si am stat cel mai mult 12 zile.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:O parere buna deoarece factiunile pasnice au cele mai usoare raporturi de facut,si am stat cel mai mult 2 zile,stiu putin.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Sincer sa fiu,nu prea imi plac departamentele.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, CosminTYT said:

Si cum crezi ca am fost lider ballas pe sv acum 2 zile ,atunci cum am fost ales si bun cu factiunea te tip mafie ?

Nu eu ma ocup de Mafii.

EU TI-am zis respins si PUNCT.!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this