Sign in to follow this  
FLexYbeL

Cerere lider NG

4 posts in this topic

Nickname pe server: FLexYbeL

Varsta:17 ani
Ore jucate: 1 ora
De cat timp joci pe server: 1 ora
 
Varsta reala:17 ani

La ce departament vrei lider?:National Guard
Ce alte jocuri mai joc?:LOL,CS,SAMP
Ce vei face dupa terminarea liceului?: ma voi duce la o facultate
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Sa intru pe server clar :)
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa fiu mai bun si sa le arat ce e mai bine
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Fiindca am vazut ca la NG nu este lider si am zis sa-mi incerc norocul+imi plac departamentele
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Unii politisti care te omoara+wanted degeaba, in rest nimik
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:Pe acest sv nu am mai fost in factiune, dar am fost in lspd timp de 128 zile, r6
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Nu pe acest sv, dar am fost in Grove si am stat 1 luna, r1
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Fiindca am mai fost si-mi place
Link catre profilul pe panel:
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu, niciodata nu am fost banat nici pe acest sv, nici pe altele. P.S:SUNT BAIAT CUMINTE
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Niciuna
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Nu-mi prea plac mafiile, am fost in Grove 1 luna
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Nu-mi plac, nu am fost
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Imi plac la nebunie, si am stat 128 zile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru a lua o decizie avem nevoie de link-ul de la profilul de panel

 

                                                                                               FOREVERPANEL.PCTECUCI.RO

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this