Sign in to follow this  
SounD.

Cerere lider - Los Aztecas ( Lider demisionat )

2 posts in this topic

Varsta: 17 ani.
Ore jucate: 3 ore.
De cat timp joci pe server: De pe 16/09/2017.
 
Varsta reala: 17 ani.

La ce  mafie vrei lider?: Los Aztecas.
Ce alte jocuri mai joc?: GTA V, CS:GO si BattleGrounds.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Scoala de politie.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Rank 6 Los Aztecas.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri:  O sa tin membri uniti si daca iau lider o sa am cea mai unita factiune de pe pctecuci.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?: Pentru ca am mai fost lider si am experienta.
Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?:  Nimic, totul este bine asa cum este.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?: Los Aztecas rank 6.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?: Los Aztecas rank  6.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?:  Pentru ca am experienta si sunt capabil de aceasta functie.
Link catre profilul pe panel:https://foreverpanel.pctecuci.ro/profile/SounD. .
 
Ai fost banat vreodata? De ce?:  Nu.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban): -.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?: Mafiile sunt unite si sunt bine configurate. 3 zile.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?: Factiunile pasnice, au o mica deosebire decat cele de pe alte servere. Nu am fost intr-o factiune pasnica.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?: Departamentele sunt unite si foarte colaborante. Nu am fost in Departamente.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this