Sign in to follow this  
NEGATiWE

Cerere Lider National Guard - ARS.Cross

1 post in this topic

Nickname pe server: ARS.Cross.

Varsta:15 ani.
Ore jucate: 1 ora jucata.
De cat timp joci pe server: De astazi.
 
Varsta reala:15 ani.

La ce departament vrei lider?:National Guard.
Ce alte jocuri mai joc?:Euro Truck Simulator 2.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Facultatea.
 
Cea mai mare realizare pe PCTecuci?: Sa am $50,000,000.
Ce ai de gand sa faci diferit fata de alti lideri: Sa fiu activ si sa am grija de aceasta factiune.
De ce ai aplicat pentru functia de lider?:Pentru ca am mai fost lider la aceasta factiune si pe alte servere si pentru sa fac cea mai frumoasa factiune.

Ce te deranjeaza cel mai mult la PCTecuci?: Nimic.
In ce factiune ai stat cel mai mult timp, si ce rank ai avut?:Nu am mai facut parte dintr-o factiune.
In ce factiune ai stat cel mai putin timp, si ce rank ai avut?:Nu am mai facut parte dintr-o factiune.
De ce crezi ca te vei descurca ca lider?: Pentru ca am mai fost lider si am experienta.
Link catre profilul pe panel:Nu merge panel-ul.
 
Ai fost banat vreodata? De ce?: Nu, nu am fost banat vreodata.
Ce sanctiuni ai pana in momentul de fata? (ajail, mute, warn, ban):Nu am nicio sanctiune.
 
Ce parere ai despre mafii? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o mafie?:Nu am fost in mafii, dar am o parere buna.
Ce parere ai despre factiunile pasnice? Cat ai stat cel mai mult timp intr-o factiune pasnica?:Am fost doar in Paramedic, am o parere buna.
Ce parere ai despre departamente? Cat ai stat cel mai mult timp intr-un departament?:Sunt cele mai bune factiuni de pe server, am o parere foarte buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this